MADALYON KURUMSAL PSİKOLOJİ ODAKLI EĞİTİM MERKEZİ

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Madalyon Psikiyatri Merkezi

“Madalyon Psikiyatri Merkezi” 2005 yılında Ankara’da kurulmuştur. 2013 yılında İstanbul/Levent’te, 2017 yılında İstanbul/Suadiye’de şubeleri açılmıştır. Başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin diğer illerine de şubeler açmak hedeflenmektedir.

Merkezimize günde ortalama 750 danışan başvurmaktadır. Bir üniversite hastanesinin bilimselliği ile muayenehane konforu ve özeninin birleştiği merkezimizde yaklaşık olarak 80 Psikiyatrist Hekim ve Psikolog çalışmaktadır.

Madalyon Kurumsal Psikoloji Odaklı Eğitim Merkezi

Kurumlar, çalışanlar ve hizmet alan müşteriler, işyerinde yaşanan ruhsal problemler nedeniyle önemli maddi ve manevi kayıplar yaşamaktadır. Bu nedenle dünyada ruh sağlığının iş hayatı üzerindeki etkileri ile ilgili çalışmalar her geçen gün artmaktadır.

Dünya Sağlık Örgütü sağlığı, “Bedensel, ruhsal ve sosyal anlamda tam iyilik hali” olarak tanımlamaktadır. Gelişmekte olan ülkeler henüz sadece beden sağlığına yönelirken, çalışanların yoğunlukta olduğu gelişmiş ülkelerde ise ibre giderek ruh sağlığına doğru kaymaktadır. Bugün pek çok Avrupa ülkesi ve Amerika’da bu sorunların yarattığı negatif sonuçlar rakamsal olarak ölçülmektedir. Bu sonuçlar doğrultusunda yapılan kurumsal ruh sağlığı yatırımları da kendini fazlasıyla geri ödemektedir. Yatırım geri dönüş oranının bu denli yüksek olması Kurumsal Ruh Sağlığı (Corporate Mental Health) kavramına olan ilgiyi ve yatırımları hızla arttırmaktadır. İşte bu sebeple; 2014 yılında psikiyatri ve psikoloji alanındaki çalışmalarımıza, iş ve eğitim dünyasından da deneyimler katarak, “Madalyon Kurumsal-Psikoloji Odaklı Eğitim Merkezi” kurulmuştur.

Amacımız, kişilere ruh sağlıklarını korumak adına beceriler kazandırmak, dolayısıyla hem kişileri, hem kurumları daha mutlu, daha başarılı, daha kazançlı kılmaktır. Bunu yaparken kuruma her noktada değer katan kişilerle, insan psikolojisinin anahtarını elinde bulunduran psikiyatrist ve psikologları bir araya getirmeyi, her birine tek tek dokunarak psikoloji biliminin sunduğu çözümleri onlarla paylaşmayı hedefliyoruz. Bu amaca ulaşmak için, tamamı psikiyatrist ve psikologlardan oluşan eğitmenlerimizle, sınıf içi eğitimler, konferans eğitimleri, psikodrama programları ve çalışanların maksimum fayda sağlayacakları birebir görüşmelerle birleşen programlar hazırladık.

Kurumsal Ruh Sağlığını güçlendirerek daha mutlu işyerleri, daha mutlu çalışanlar ve daha verimli hizmet alanları yaratmak için hizmetinizdeyiz.Eğitmenlerimiz


Eğitimlerimiz (63)

ARTİZ KAHVESİ

Hayatın Size Verdiği Role Psikolojik Bir Bakış

BİRAZ KONUŞALIM MI?

Psikologlardan Kötü Haber Verme Teknikleri

DUYGUSAL AÇLIK FİZİKSEL AÇLIĞA KARŞI

Duygusal Yemek Yeme

ANNE BABA EHLİYETİ

Çocuğunuz Kendini Değerli Hissediyor mu?

ANNEM BABAM YAŞLANIYOR

Yaşlılığın Psikolojik Süreçleri

AN VE FARKINDALIK (Mindfulness)

Dikkat Sorunları İle Başetme, Konsantrasyon, Farkındalık ve Anda Kalma

BATSIN BU DÜNYA

Depresyonu Tanıyın ve Önleminizi Alın

BİR KARGANIN ANATOMİSİ

Problem Çözmenin Psikolojik Süreçleri

BİR KALP BİR BEYİNLE İKİ HAYATI YÖNETMEK

İş ve Özel Hayatın Psikolojik Dengesi

ÇAY OCAĞI SIRLARI

İş Yerindeki Negatif Ortamla Başa Çıkma

Tümünü Göster (53)


İletişim


ANKARA
 • Adres

  Çankaya Mahallesi Nilgün Sokak No: 14 / 12
  Google Harita
 • Tel - Faks

  +90 312 465 0500
  +90 312 465 0600
 • e-mail

  info@madalyonkurumsal.com

İSTANBUL
 • Adres

  Karanfil ( Gonca ) Sokak No: 5 Levent - İSTANBUL
  Google Harita
 • Tel - Faks

  +90 212 282 7282
  +90 212 284 0165
 • e-mail

  info@madalyonkurumsal.com